Shop

Liza Black

56

Kualitet i lartë, Set tutash me bluze me kapuc dhe me mënge të shkurtra dhe pantallona të gjata, të ngushta. Shume komode në përditshmëri.

Pastro
SKU: HDSW0000043 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: 70% koton, 20% poliester, 10% elasten

 

Informacion shtesë
Masa

, , , ,

Color