Shop

Keina Navy Set

52

Kualitet i lartë, set këmishë me mëngë të gjata dhe pantallon i gjatë. Veshje e lirshme dhe e freskët.

Pastro
SKU: HDSW0000007 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: Koton

 

Informacion shtesë
Masa

, , ,

Color