Shop

Iva Hooded Sportswear

64

Kualitet i lartë, Set tutash me bluzë me kapuc dhe pantallona të gjata, me llastik në fund. Shume komode në përditshmëri.

Pastro
SKU: HDSW0000046 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: 70% Koton, 30% poliester

 

Informacion shtesë
Masa

, , , ,

Color

,