Shop

Ariana Burgundy

64

Kualitet i lartë, Set tutash me bluzë të gjerë me mëngë te shkurtra dhe pantallona të lirshme të gjata. Shume komode në përditshmëri.

Pastro
SKU: HDSW0000044 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

Materiali: 70%Koton, 30% poliester

 

Informacion shtesë
Masa

, , , ,

Color