Shop

Ajola Pink

58

Kualitet i lartë, Set tutash me bluzë me mëngë të shkurtra dhe me kapuc, pantallona të gjata, tëngushta. Shume komode në përditshmëri.

Pastro
SKU: HDSW0000045 Categories: ,
Përshkrimi

Prodhuar në Shqipëri

70% koton, 20% poliester, 10% elasten

 

Informacion shtesë
Masa

, , , ,

Ngjyra